Минизод "Зигмунд" 2 доступен для скачивания

header

Привет, народ, второй мини-эпизод "Зигмунд" уже доступен в качестве бесплатного дополнения. с: Его продолжительность аналогична первому дополнению (примерно 20 минут), но она немного более. . . важная, запутанная. Однако, если вы всё ещё не играли в первую часть, я предлагаю это сделать перед прохождением второй части (тут).

Если вы приобрели Steam или GOG версию игры To the Moon, второй мини-эпизод должен быть уже автоматически добавлен в вашу учётную запись/папку. (Для Steam, установить дополнение и сыграть в него можно, кликнув правой кнопкой мыши на "To the Moon" в библиотеке Steam -> Свойства -> Локальные файлы -> Посмотреть локальные файлы)

В противном случае, вы можете скачать новый мини-эпизод отдельно здесь:

Windows: Ссылка на скачивание Зеркало

Mac: Ссылка на скачивание Зеркало

Linux: Ссылка на скачивание Зеркало

На данный момент это версия на Windows, но версия на Mac будет доступна в ближайшее время, следом станет доступной версия на Linux (стало возможным благодаря инструментальному средству переноса Ancurio, также спасибо Али за помощь с Mac версией ).

Надеюсь вам всем понравится!

blog post

*Помните: Кнопка F12 перезапустит игру, так что будьте осторожны!

————————————–

После завершения создания мини-эпизода, я вернусь к работе над игрой "Finding Paradise" (т.е.. эпизодом 2). Идея для него назревала в течении довольно долгого времени, так что я точно знаю, что из этого выйдет.

FPJ

Хотя у него и есть связи с A Bird Story (пациентом является подросший мальчик из ABS(Abingdon Boys School), в конце концов), но я не думаю, что она связанна таким образом, как большинство людей предполагают, — В "Finding Paradise" не будет ни одной сцены из ABS. Иногда мне кажется, что A Bird Story должна была быть выпущена после эпизодом 2. . . но это лишь мимолётная мысль; только время покажет.

Так или иначе, до скорых встреч, народ — и как всегда, спасибо за поддержку!

Кан/Райвс

(П.С. Для тех кто спрашивал, да, кажется у нас будет пополнение музыкальных шкатулок.)

 

176 комментариев к “Минизод "Зигмунд" 2 доступен для скачивания”

 1. cody

  Hi, Thanks for sharing..

  1. hayat kadınları

   satılan bir hayat kadınının hikayesinden hayat, kadınının şok edici itirafları ece takma. isimli kadınla. yapılan çok çarpıcı bir röportajı. sizlerle paylaşacağız ?instagram bu makaledeki notlar, pavyon kadınlarının hayatı hayat kadınlarının hikayeleri birde kadere söylediği kelimeler ??bak. bir kadın. daha düştü hayat yoluna? http://dularkadaslar.com/hayat-kadinlari/ son noyan orospu hayat, kadını kolay elde edilen düşük ahlaklı kadın . ingilizceaposde hayat kadını ne demek? orospu hayat kadını kadınla hayat kadına ve hayata, dair aradığınız her. şey burada see. kadınla hayat on facebook hayat kadınlarının yaşam hikayeleri videoların oynatımı konusunda sorun yaşıyorsanız. internet tarayıcısını kullanmanızı tavsiye ederiz, hayat kadını şükela. tümü bugün soru.

 2. https://erenev.com/

  Perde ve özellikle fon perde çeşitlerinin yanısıra yastık ve baskı halı seçenekleriyle zevkinize uygun ev eşyasını bir arada bulabileceğiniz bir sitedir.

 3. ersag.org

  Ersağ Kozmetik ve temizlik şirketine üye olmak isteyenlere himzet veren veren sponsor üye sitesi olup bu site sayesinde ersağ üyesi olabilmektesiniz. Böylelikle kullanıcı adı ve şirfe oluşrturulmakta ve üye resmi site üzerinden dilediği gibi alışverişini yapabilmektedir.

 4. https://woveny.com/

  You can purchase many kids of rugs and carpet via this web site such as anatolian kilim rugs. You can find the cheapst and the best quality kilims in tis site. Lets search and get shopping.

 5. https://www.teknosav.com.tr/

  Gaziantep ilaçlama firmamalaro arasında en popüler olan ve en çok tercih edilen Teknosasi evşnşzşi ofisinizi veya dilediğiniz mekanı haşerelerden koruyor.

 6. ersağ üyelik

  Ersağ sitesi üzerinden ürün almak için öncelikle sponsor bulmanız gerekmektedir. Bu site sayesinde sponsorunuz olarak sizin kaydınızı yapıp üye numarası ve şifrenizi tarafınıza SMS atarak sizi üye yapmaktadır. Böylelikle 100 TL ve üzeri alışveriş yaptığıızda ömür boyunca ersağ üyesi olmuş olacaksınız. https://www.ersag.org/

 7. https://www.hairtransplantpalace.com/

  It’s a type of surgery that moves hair you already have to fill an area with thin or no hair. Doctors have been doing these transplants in the U.S. since the 1950s, but techniques have changed a lot in recent years.

 8. https://www.islamitermaloteller.com/

  Muhafazakar ailelerin konaklayabileceği termal otelleri bir arada bulup rezervasyon yaptırabileceğiniz bu sitede, seçenekleri ve fiyatları inceleyebilirsiniz. Özellikle Afyon başta olmak üzere Yalova, Denizli, Ankara Kızılcahamam ve Ülkemizin diğer il ve ilçelerinde bulunan kaplıcalara ait tüm ayrıntılar için siteyi ziyaret ediniz.

 9. Hasilbertapa

  Do you have newsletter feed to followed by email?

 10. uçak bileti

  Türkiye’nin tüm havaalanları başta olmak üzere dünyanın tüm ülkelerindeki havalimanlarına ait en ugyun fiyatlı uçak biletilerini https://www.enuygunucakbileti.gen.tr/ sitesinden temin edebilirsniz. Dilerseniz +6-9 taksit imkanından da faydalanabilrsiniz. SSL sertifkalı siteden 256 bit güvenlik protokolü korurması altında olduğunuzu unutmayınız.

 11. Mobapoker

  i like this article, because i like play gamee poker online terpercaya ..

 12. iramapoker

  join my webb…domino bet

 13. https://www.charterucakbileti.com.tr/

  Rusya ve Ukrayna başta olmak üzere Avrupa ülkerlinin de olduğu charter uçak bileti mi arıyorsunuz? https://www.charterucakbileti.com.tr/ dünyanın her yerine en uygun tarifesiz olan charter uçak biletlerini alabileceiniz güvenilir bir sitedir. Gideceğiniz tarihi belirleyin ve site üzerinden biletinizi kolyaca alın.

 14. https://www.islamiotel.com.tc/

  Muhafazakar otellerde otel rezervasyonu yaparak sizlerin en güzel şekilde tatil yapması ve hayallarinizi süsleyen ailecek dinleneceğiniz güzel günleri geçirmeniz için https://www.otelislami.com/ olarak çalışmaya devam ediyoruz. Zaamınımzıda ülkeizde de İslami otel konsepti ile hizmet veren otel sayıları her geçen gün artmakta olup, mutaasıp ailelerin helal sertifikalı otellerde tatil yapması daha da kolaylaşmıştır.

 15. ucuz uçak bileti

  Biletikap farkıyla ucuz uçak bileti sorgulama ve satın alma sitesidir. Tüm düna biletlerini tek tıkla bulabilir taksitle https://www.biletikap.com/ üzerinden satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken gidedeceğiniz yeri, tarihi ve saati belirlemek.

  1. Alanya Kalesi
 16. iramapoker

  thanks for info join my web.. domino bet

 17. iramapoker

  I want permission, I want to be big and promote my website, don’t forget to join us..iramapoker

 18. sprey poliüretan köpük

  Yalıtım günümüzde enerji tasarruf açısından çok önemli bir hal almıştır. O yüzden duvarlar, tabanlar ve çatıların ısı yalıtımı daha öncelikli vaziyete gelmiştir. Poliüretan sprey kullanarak yalıtım sağlamak hem kolay hem de garantili bir sonuç ortaya çıkarmaktadır.https://www.gurpol.com/

 19. eskişehir özel okul

  Ülkemizin yarınları, Sakarya Eğitim Kurumları Anaokulunda yetişiyor.
  3-6 yaş arası miniklerimizin sosyal, kültürel ve psiko-motor gelişimlerine yardımcı olup iyi bir karakter eğitimiyle onları geleceğe hazırlıyoruz. https://www.sakaryaegitimkurumlari.com/

 20. film izle

  Ülkemizin yarınları, Sakarya Eğitim Kurumları Anaokulunda yetişiyor.
  3-6 yaş arası miniklerimizin sosyal, kültürel ve psiko-motor gelişimlerine yardımcı olup iyi bir karakter eğitimiyle onları geleceğe hazırlıyoruz.

 21. domino bet

  join my web..domina99

 22. Mobapoker99

  hi yuk bergabung bersama kami…mobapoker

 23. germany

  Thank you for any other wonderful article. The place else could anybody get that kind of
  information in such an ideal way of writing? I have a presentation next week, and I’m
  on the search for such information.

 24. mobil film izle

  Thank you for any other wonderful article. The place else could anybody get that kind of

 25. modelfashion indonesia

  thanks for you info to in your blogs very-very nice !!!

 26. #gennik

  Следующая мировым тенденциям компания Parfum House предлагает купить духи на разлив Рени в розницу по приемлемой цене. Вы всегда будете в курсе самых модных запахов. Ассортимент каталога постоянно обновляется и пополняется новинками. Продукцию Рени можно купить и оптом.

  Разбегаются глаза и не можете определиться? Опишите свои пожелания нашему консультанту, и он поможет с выбором духов на разлив Рени. Parfum House предлагает удобные способы оплаты: наличный и безналичный расчет. Доставка действует по всей территории Украины.

  Фантазируете, оценивайте, пробуйте, экспериментируйте вместе с Reni Parfum! Мы поможем найти себя и подчеркнуть свой образ и индивидуальность.

 27. ibnu

  fun game

 28. data sgp

  In the wake of perusing the article you composed, I wound up mindful of numerous things. Much thanks to you for composing this great article.data sgp

 29. data sgp

  I truly like your article, I think your article is useful and fascinating, however I figure you should additionally clear up the expectation of your article.http://datasgp88.com/data-hk-pengeluaran-hasil-result-hk-2019/

 30. data sgp

  I truly like your article, I think your article is useful and fascinating, however I figure you should additionally clear up the expectation of your article.http://datasgp88.com/data-sd-data-pengeluaran-sidney-result-sd-2019/

 31. shekar

  Thanks for the information about this Really nice Post.to know more good and intresting topics health&fitnesspurchasegenericc6

 32. teras kapama sistemleri

  Thank you good nice like

 33. dewaqq

  segeralah bermain dan daftarkan id anda di dewaqq, dewaqq rajanya poker online

 34. sumoqq

  bang sumo ingin bagi-bagi bonus selepas bulan puasa ini, jangan sampai kelewatan atau tidak kebagian yah

 35. interqq

  om interqq sudah banyak memberikan promo special kepada setiap pemainnya, karena mereka ingin membuat para membernya betah dalam bermain di interqq

 36. pionpoker

  pionpoker.net adalah website judi poker online dan bandar ceme terpercaya di indonesia, membernya dari hari ke hari juga semakin bertambah karena sistem yang bagus dan mudah di mengerti

 37. warung prediksi

  dapatkan angka bocoran terupdate dan terpercaya di warungsgp.com dikarenakan angka yang di keluarkan 100% pasti keluar pada periode malam hari ini

 38. paito warna

  keluaranpaito.com sudah banyak membantu manusia-manusia dalam menarik garis warna paito yang sudah permudah, sehingga gampang untuk di gunakan

 39. betgratis

  segera dapatkan penawaran terbaik dari website terpercaya disini

 40. Emily Laster

  Women are especially careful when preparing for the wedding of their closest friends or relatives. Especially if they attend the wedding as bridesmaids, they try to stand as glamorous as the bride. Bridesmaids can make a difference with their preferred bridesmaid hairstyles. bridesmaid hairstyles

 41. bonus deposit

  BONUS MEMBER BARU 200% dan HADIAH JACKPOT CASH 60.000.000 JUTA hanya di HOYAJACKPOT
  https://bonusdeposit88.blogspot.com

 42. Emily Laster

  instagramtakipci.org instagramda ücretsiz takipçi, ücretsiz beğeni hilesi, ücretsiz izlenmelerinizi arttırabileceğiniz site hizmetinize açılmıştır. Hergün saatlik yenilenen kredileriniz ile dilediğiniz zaman işlem yapabilirsiniz. instagram takipçi ve instagram beğeni hilesi

 43. Emily Laster

  instagram takipçi hilesi instagramda ücretsiz takipçi, ücretsiz beğeni hilesi, ücretsiz izlenmelerinizi arttırabileceğiniz site hizmetinize açılmıştır. Hergün saatlik yenilenen kredileriniz ile dilediğiniz zaman işlem yapabilirsiniz. instagram takipçi ve instagram beğeni hilesi

 44. http://jokerindo99.com/

  Kamu cari situs judi slot online dan tembak ikan online terpercaya beb ? Hanya di http://jokerindo99.com/ beb, kamu bisa menikmati bonus new member 80% dengan syarat withdraw (penarikan dana) dengan TO Saldo x1 Saja tanpa ribet beb, dan ada bonus deposit 5% , bonus cashback 5%. Tunggu apalagi, segera bergabung bersama kami, hubungi nomor Whatsapp kami di +6283899213501

 45. poker online

  ABC Assignment Help is the most recognized and preferred one stop solution for students to get professional help in academic assignments, essays, research papers, reports and coursework. Our writers are experienced and competent to help students score outstanding grades and remarkable knowledge about the concerned subject.

 46. Kayle
 47. SERBUPOKER

  Paris Deluxe companion solution Privilege is an elite escort club for a narrow circle of wellness company individuals.

 48. iyi liste

  Listelerin kullanıcılar tarafından oluşturulması ve yorumlanması mümkündür.
  iyi liste

 49. Emily Laster

  kaçak iddaa, kaçak bahis siteleri http://kolimin.com/ illegal bahis, yurtdışı bahis firmaları ve bedava bonus veren siteler.

 50. Dinamobet

  http://krupiye.net/dinamobet/ Dinamobet online bahis sitesi, 2014 yılında kurulmuştur ve üye sayısını arttırmaktadır. XproGaming alt yapısı ile hizmet sunan bir platformdur.

Оставить комментарий