Author Topic: Holiday Special Minisode kiedy spolszczenie?  (Read 4490 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

secundus

• Tier 2
  • *
Holiday Special Minisode kiedy spolszczenie?
« on: February 22, 2014, 04:15:35 PM »
Czy ktoś chciałby sie zabrać za spolszczenie tego epizodu? Holiday Special Minisode???

Kyo

• no title at all
  • *
  • Tier 7
  • **
  • Current Mood: evil evil
Re: Holiday Special Minisode kiedy spolszczenie?
« Reply #1 on: February 22, 2014, 05:08:56 PM »
Czy ktoś chciałby sie zabrać za spolszczenie tego epizodu? Holiday Special Minisode???
Za późno, już zrobione. Przetłumaczyłem i wysłałem twórcy gry. Musi tylko zrobić z tym parę rzeczy i będzie gotowe. Poganiam go już od jakiegoś czasu, ale może niedługo wreszcie się za to zabierze.

Solidius

• Tier 1
  • *
  • The Last Man Standing
  • Current Mood: happy happy
« Reply #2 on: February 22, 2014, 07:35:02 PM »
Otóż żeby nie zakładać nowego tematu zadam to pytanie tutaj. Czy pozostałe produkcje (tj. wszystkie poza To The Moon) będą przetłumaczone na język polski?

secundus

• Tier 2
  • *
« Reply #3 on: February 23, 2014, 03:47:29 AM »

Za późno, już zrobione. Przetłumaczyłem i wysłałem twórcy gry. Musi tylko zrobić z tym parę rzeczy i będzie gotowe. Poganiam go już od jakiegoś czasu, ale może niedługo wreszcie się za to zabierze.

No to super, że zrobione :-)) To teraz nic tylko czekać....na pamiętny dzień :)

Kyo

• no title at all
  • *
  • Tier 7
  • **
« Reply #4 on: February 23, 2014, 04:08:42 AM »
Otóż żeby nie zakładać nowego tematu zadam to pytanie tutaj. Czy pozostałe produkcje (tj. wszystkie poza To The Moon) będą przetłumaczone na język polski?
Trudno powiedzieć. Niczego nie wykluczam. Chociaż taka The Mirror Lied nie posiada dialogów, więc myślę, że nawet przy zerowej znajomości języka angielskiego każdy powinien tę grę zrozumieć (na tyle, na ile w ogóle można ją zrozumieć). Quintessence za to nie jest jeszcze skończona, w związku z czym tłumaczenie jej mijałoby się z celem. Najprędzej zatem mógłbym zabrać się za Do You Remember My Lullaby?, ale nie jestem pewny, jak polonizacja może wpłynąć na odbiór gry, która jest w zasadzie klimatyczną animacją - całkowicie pozbawioną interakcji.
No i pozostają dwie kwestie: czy jest zapotrzebowanie i czy Kan ma jeszcze gdzieś na dysku niezakodowane wersje tych gier, niezbędne do zmiany tekstu.

No to super, że zrobione :-)) To teraz nic tylko czekać....na pamiętny dzień :)
Czy pamiętny, to się okaże. Wydaje mi się, że wyszło nieźle, ale trudno samemu obiektywnie ocenić swoją pracę.

Reives

• Dr Platplat
  • Director
  • Tier 7
    • Freebird Games
  • Current Mood: happy happy
« Reply #5 on: February 24, 2014, 11:11:15 AM »
Przepraszamy za opóźnienie! To jest już dostępny. :)

https://dl.dropboxusercontent.com/u/55619539/SigCorp-HolidaySpecial%28Polish%29.zip

Dzięki Kyo!

Kyo

• no title at all
  • *
  • Tier 7
  • **
« Reply #6 on: February 24, 2014, 01:34:35 PM »
Przepraszamy za opóźnienie! To jest już dostępny. :)

https://dl.dropboxusercontent.com/u/55619539/SigCorp-HolidaySpecial%28Polish%29.zip

Dzięki Kyo!
This is one of many reasons you don't want to trust Google Translate. ;) Still, it's perfectly understandable, even if not grammatically correct.
I'll create an approriate topic to celebrate the release. Thanks, Kan!

Tak, wygląda na to, że polonizacja dodatku wreszcie została zakończona. Stworzę zaraz nowy temat z linkami i opisem.