Author Topic: Spolszczenie To the Moon  (Read 11531 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kinoji

• Tier 2
  • *
Spolszczenie To the Moon
« on: December 07, 2011, 04:10:53 PM »
Ok, dostaliśmy oficjalne pozwolenie - możemy zaczynać ;d

Na początku, zanim zabierzemy się za jakiekolwiek tłumaczenie, wypadałoby ustalić jakiś podział zadań. A żeby to zrobić to musimy wiedzieć, ile czasu każdy z nas jest w stanie poświęcić przy projekcie dziennie/tygodniowo. Ja osobiście poza zjazdowymi weekendami mam na razie wolne, także spokojnie mogę kilka godzin dziennie na to poświęcać.

Druga sprawa - kontakt. Moje gadu: 7709350, na pewno łatwiej będzie nam się dogadywać przez komunikator niż pisząc na forum ;p

I tyle na razie, resztę dogadamy jak już się sobie przedstawimy i ogarniemy podstawy ;d

Gigarko

• Tier 1
  • *
Re: Spolszczenie To the Moon
« Reply #1 on: March 23, 2012, 01:52:18 PM »
Kiedy wyjdzie wasze spolszczenie ;> ??

kinoji

• Tier 2
  • *
« Reply #2 on: July 01, 2012, 06:14:13 AM »
Chyba jestem winny wyjaśnienie. Tłumaczenie zostało wstrzymane, ponieważ osoby, które zgłosiły się do współpracy zrobiły mnie po prostu w balona. Po miesiącu próśb i czekania na jakiekolwiek efekty ich pracy dałem sobie po prostu spokój. Doszedłem co za tym idzie do wniosku, że próby współpracy z osobami znalezionymi w internecie nie mają najmniejszego sensu. Możliwe, że sam (lub we dwójkę, jeżeli będę miał szczęście) dokończę to tłumaczenie chociaż szczerze wątpię, że po tych kilku miesiącach ktoś jest jeszcze zainteresowany.

LosBadylos

• Tier 2
  • *
« Reply #3 on: July 01, 2012, 09:06:44 AM »
Próbowałem odezwać się do Was na GG, ale bez skutku. Jakiś czas temu skontaktowałem się z Kanem i dostałem materiały i pozwolenie na tłumaczenie, które po maturach ruszyło z kopyta. Tłumaczę sam we własnym tempie, zajmę się też tłumaczeniem grafik, bo mam doświadczenie z Photoshopem i implementacją tego wszystkiego do gry.
Ciężko mi powiedzieć kiedy skończę, ale kiedyś na pewno ;)

foobar

• Tier 1
  • *
« Reply #4 on: August 26, 2012, 06:09:59 PM »
Cóż, jeśli chodzi o mnie to nie znam aż tak dobrze angielskiego by sensownie to przetłumaczyć. Pozostaje mi kibicować i mieć nadzieję, że kiedyś spolszczenie ujrzy światła dziennego. Temat ten co jakiś czas przeglądam mając nadzieję, że w końcu coś ruszy. To nie tak, że nie ma zainteresowania tą grą, wielu tu przychodzi i czyta tych kilka postów. Ja postanowiłem się ujawnić :) Wspaniałą pracę wykonujecie, oby się udało. :)

toadie

• Tier 1
  • *
« Reply #5 on: September 08, 2012, 07:09:40 PM »
Kontaktowałem się ostatnio z Marcinem(forumowicz występujący pod ksywą Lewypr0, wnioskuję) i prac nad spolszczeniem nie porzucono, co bynajmniej nie oznacza, że w polską wersję gry będzie nam dane pograć w najbliższym czasie. Wygląda na to, że jestem już kolejną osobą, która nijako próbuje wyważyć otwarte drzwi, zamierzając tłumaczyć rzecz we własnym zakresie, ale pokazuje to, że gra budzi dość spore zainteresowanie. Inna sprawa, że niektóre riposty Dr. Wattsa, jednej z dwóch głównych postaci w grze są momentami tak cięte jak te serialowej Czarnej Żmiji. Tłumaczę zupełnie niespiesznie, fakultatywnie i co gorsza dla własnej rozrywki, dlatego nie spodziewam się natychmiastowych rezultatów, ale może uda nam się połączyć jakoś siły w nadchodzących tygodniach czy nawet miesiącach, szczególnie że Free Bird zapowiedziało już kontynuację(?).
« Last Edit: September 08, 2012, 07:11:14 PM by toadie »

Barwy

• Tier 1
  • *
« Reply #6 on: September 10, 2012, 01:42:40 PM »
Ja bardzo chętnie pomogę przy pracach nad tłumaczeniem. Proszę o kontakt na mail, lub prywatną wiadomość :-)

dero666

• Tier 1
  • *
« Reply #7 on: September 17, 2012, 12:46:05 PM »
Witam, specjalnie zarejestrowałem się tutaj, bo także chciałbym pomóc w tłumaczeniu:) Student 2 roku magisterskich filologii angielskiej:)

adriano782

• Tier 1
  • *
« Reply #8 on: December 25, 2012, 01:29:26 PM »
Dobrze, widzę, że projekt stanął w miejscu; grę za bardzo lubię żeby ją tak zostawić, zwłaszcza że chce się nią podzielić z kilkoma innymi osobami które nieszczególnie posługują sie płynną angielszczyzną ;D.  Byłbym wdzięczny jakby ktoś mi mógł podesłać dotychczasowe tłumaczenie podslyłając przez PM czy coś.